Nová kolekce podlahových krytin pro rok 2021 až 2022 od společnosti EGGER

28. 2. 2021
eggerJeden z největších výrobců podlahových krytin, rakouská společnost EGGER, uvedla na trh novou kolekci podlah pro rok 2021 až 2022. Jedná se o dvě základní kategorie krytin.
 
 

Egger PRO DesignEgger PRO Design EPD005 Dub Preston hnědý

První kategorií je kolekce podlah EGGER PRO Design GreenTec. Tento druh podlah navazuje na předešlou řadu EGGER Design+. Jedná se o robustní voděodolnou podlahovou krytinu vhodnou i do komerčních prostor s vysokým zatížením. Tuto novou kolekci, která obsahuje 20 dekorů, naleznete na našem e-shopu v kategorii Egger PRO Design GreenTec

Egger PRO Laminát

Druhou kategorií podlah nové kolekce je kolekce podlah Egger PRO Laminát. Jedná se o standardní plovoucí laminátové podlahy, u nichž je použita nová technologie zámku a základní desky. Samozřejmostí jsou i nové inovativní dekory, které jistě uspokojí všechny zákazníky. Novou kolekci laminátových podlah, obsahující 54 dekorů, naleznete na našem e-shopu v kategorii Egger PRO 2021+.
 

Egger a životní prostředí

Firma Egger důsledně dbá na ekologii a zdravé životní prostředí, a proto všechny druhy podlah mají certifikáty nezávadnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.
PEFC certifikace potvrzuje využívání zdrojů pouze z udržitelného lesnictví a dlouhodobý přínos pro udržitelné lesnictví.  Ekologická pečeť Blue Angel je známkou neškodnosti vůči životnímu prostředí.  California Air Resources Board - standard USA ve znečištění ovzduší.  Quality made by EGGER - vysoká kvalita výrobku, certifikované výrobní procesy a udržitelný vývoj.
 
 
Na našem e-shopu naleznete od společnosti Egger novou kolekci podlah v dekorechkvalitě, které v hobby marketech nekoupíte.
 
Potřebujete poradit, rádi vám pomůžeme info@bopo.cz.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek