Plovoucí podlahy Egger Pro laminát - kolekce pro rok 2018 - 2020

2. 2. 2018
EggerV České republice byla uvedena na trh nová kolekce laminátových podlah od rakouského výrobce Egger. Tuto kolekci pro rok 2018 až 2020 pod názvem Egger PRO Laminát je možné objednat na našem e-shopu v kategorii laminátových podlah.
 
Kolekce Egger PRO Laminát obsahuje 85 dekorů podlah včetně oblíbených provedení Aqua+, které lze použít i do vlhkých prostor. Nemusíte se tedy bát použít laminátovou podlahu Egger PRO Aqua+ do koupelny.Laminátová podlaha Egger Aqua+ je odolná vůči vlhkosti.
 
Kolekce laminátových podlah Egger je na našem e-shopu rozdělena do jedenácti základních podkategorií, jejichž názvy specifikují velikost lamel, zámkový systém a zátěžovou třídu.
 
U podlah Egger PRO označených Aqua+ je garantována doživotní záruka.Garance doživotní záruky pro Aqua+
 
Při výrobě podlah Egger PRO je kladen velký důraz na ekologiiminimální zatížení přírody. Tuto skutečnost dokazují mnohá ocenění a certifikáty společnosti Egger.
 
PEFC certifikace potvrzuje využívání zdrojů pouze z udržitelného lesnictví a dlouhodobý přínos pro udržitelné lesnictví.   Ekologická pečeť Blue Angel je známkou neškodnosti vůči životnímu prostředí.  California Air Resources Board - standard USA ve znečištění ovzduší.
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek