Kolekce vinylových podlah od Fatry

5. 12. 2018
fatraRozšířili jsme naši nabídku vinylových podlah od českého výrobce Fatra o další dekory z kolekce pro rok 2018 - 2020. Doplnili jsme tedy stávající nabídku plovoucích vinylových podlah RS-click o celou kolekci vinylových podlah k czlepení. Jedná se o kolekce vinylu od Fatry ImperioThermofix. Fatra Thermofix je dále členěna na kolekce ART, STONE/TEXTILEWood.
 
Nabídka vinylových podlah v této kolekci je natolik široká, že si dokáže vybrat každý, kdo potřebuje vinylovou podlahu do bytu, kanceláře nebo provozovny. Kolekce Thermofix Wood v tloušťce vinylu 2,5 mm dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují podlahu s vysokou kvalitou. Tato podlaha se vyrábí s nejvyšší třídou zátěže 43, která je určena i do prostor lehkého průmyslu s vysokým zatížením.
 
Všechny druhy vinylových podlah v této kolekci od společnosti Fatra jsou vhodné pro podlahové topení a odolávají zatížení kolečkových židlí.
 
Víme, že nákup podlahy není levnou záležitostí a není to investice na jeden rok. Proto Vám nabízíme zapůjčení vzorků. Velkou výhodou tohoto zapůjčení je, že si vzorek položíte do prostoru, kde již máte nějaké zařízení a reálné osvětlení místnosti. Když nakupujete v kamenném obchodě, nemáte možnost srovnat vzorek s malbou, zařízením a hlavně světlo na prodejně je zcela odlišné od světla ve Vašem prostoru.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek