Kamenné a mramorové koberce

24. 11. 2016
Den BravenNyní na našem e-shopu nabízíme nové materiály pro úpravu povrchů v interiéru i exteriéru v kategoriicz Kamenný koberec.
 
 

Kamenné koberce od Den Braven

Jedná se o moderní  a velmi atraktivní kamenné koberce PerfectSTONE od české společnosti Den Braven. Kamenné koberce jsou přírodní říční kamínky z Dunaje nebo kamínky z italského mramoru, spojené epoxidovou pryskyřicí.

Použití kamenných koberců v exteriéru

Kamenný koberec PerfectSTONE - okolí bazénuKamenných koberců je možno použít k úpravě nových a renovaci starých povrchů.
 
Nejčastěji se používají pro finální úpravu povrchů balkónů, teras, chodníků, schodů a okolí bazénů. Použitím kamenných koberců docílíte celistvosti povrchů bez rušivých spár a dilatačních mezer.
 
Vzhledem k vysoké zatížitelnosti je možno kamenných koberců využít i pro nájezdy a garážová stání. V tomto případě, ale musíte volit tloušťku kamenného koberce minimálně 30 mm.

Použití kamenných koberců v interiéru

Kamenný koberec PerfectSTONE - interiérV interiérech se používá tzv. uzavřená struktura, která nepropouští vodu a je na povrchu hladká. Kamenný koberec vytváří atmosféru luxusu všech interiérů.
 
Nejčastěji se kamenný koberec pokládá do chodeb a na schody. Lze je samozřejmě použít i do obývacích místností, kuchyní a koupelen.
 
Díky možnosti vytvoření hladkého nepropustného povrchu odpadá problém s možností odstranění případných nečistot.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek