Koberce neobsahující alergeny

21. 3. 2017

Certifikované koberce bez alergenů

Vzhledem k tomu, že v dnešní době je velká část populace alergická, vytvořili jsme na našem e-shopu novou kategorii koberců. V kategorii s názvem Koberce bez alergenů jsou umístěny koberce, které jsou certifikovány německou akreditační komisí TÜV NORD a která potvrzuje vhodnost koberců pro alergiky. Tyto koberce mají v detailním popisu zobrazeno logo akreditační komise TÜV NORD.
Certifikát TÜV NORD - výrobek neobsahuje alergeny

Ověření vlastností koberců

Do detailního popisu jsme také umístili certifikát a odkaz na PRODIS (PRODuct Information System), který shromažďuje základní informace o vlastnostech koberců. PRODIS mimo jiné zahrnuje i certifikát GUT (Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V.) - test produktu na obsah chemikálií a uvolňované emise.
 
Certifikát  evropského informačního systému výrobců koberců - na web zadejte REG.NR
 
Pokud chcete získat detailní informace o produktu, použijte odkaz, který je nastaven na obrázku certifikátu PRODIS, a zadejte na webu číslo licence, které je na certifikátu PRODIS. Každý koberec má své licenční číslo.

Splnění ČSN

Mezi uvedenými certifikáty v detailním popisu produktu je i certifikát evropské normy EN 14041 a EN 1307 pro každý typ koberce. Českou verzí jsou ČSN EN 14041ČSN EN 1307.
Splněna evropská norma EN14041 a EN1307
 
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek