Podložky pod koberce včetně produktů pro instalaci koberce napínáním

3. 12. 2015

Napínání koberce

Instalace koberce napínáním na kobercovou podložku se stává oblíbenou. Ve světě se jedná o běžnoufloorwise instalaci koberců. Na našem e-shopu zahajujeme prodej základního příslušenství pro tento postup pokládky koberců. Jedná se o produkty anglické společnosti Floorwise, které do naší republiky jako výhradní dovozce zajišťuje česká společnost ProFlooring s.r.o.proflooring

Podložky pod koberce

Podložky naleznete v kategorii Podložky pod koberce. V současné době zde naleznete základní a nejpoužívanější Podložka-Floorwise-Treaddruhy podložek pod koberece. Tyto podložky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Napomohou Vám odizolovat třeba i hlučného souseda. Samozřejmě, že všechny podložky velmi zvyšují pochozí komfort.

Napínací lišty

Napínací lišty slouží k elegantnímu a jednoduchému uchycení koberce k podlaze nebo schodům. Koberec lzeFloorwise-napínací-lišta-F140 následně odejmout, aniž by došlo k poškození koberce jako v případě lepení.

Fixační lepidlo ve spreji

Fixační lepidlo má v podlahářství široké spektrum využití. Při instalaci koberce napínáním na kobercovou podložkuFloorwise-lepidlo-ve-spreji-F599 se lepidlo používá k fixaci podložky k podkladu.
 
Na stránkách společnosti ProFlooring naleznete i množství instruktážních videí, která vám napomohou k instalaci koberce napínáním.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek