Zapůjčení vzorků koberců

20. 4. 2017
Velkou nevýhodou e-shopu je, že si nemůžete prohlédnout a osahat zboží, které byste si rádi přes e-shop koupili.
 
Rozhodli jsme se Vám zpříjemnit a usnadnit rozhodování při výběru koberců. Nyní Vám až domů pošleme vybrané vzorky koberců na základě vyplněného požadavku.
 
Máte nyní jedinečnou možnost si ve svém bytě, kanceláři položit vzorek koberce a vybrat ten správný pro Váš prostor. Pokud nakupujete koberce v kamenných obchodech, většinou se jedná o velké prostory, nedokážete si představit, jak bude koberec ladit k Vašemu nábytku a prostoru. V kamenném obchodě je kromě velkého prostoru i jiné osvětlení, než máte doma. Po nákupu a dovezení koberce domů často přijde konstatování: „vždyť v tom krámu to vypadalo úplně jinak". Toho Vás chceme ušetřit a nabízíme Vám zapůjčení vzorků.
 
Vzorky posíláme na „kauci". Znamená to, že zaplatíte poštovné k Vám a zpět a jakousi jistinu za jeden vzorek 500,- Kč, kterou Vám po vrácení pošleme zpět na Váš účet.
 
Určitě mnohé z Vás zarazí výše kauce. Ano je to vysoká částka a je záměrně vysoká, aby se nám vzorky vracely a mohli jsme je poskytnout dalším zákazníkům. Jsme si vědomi toho, že vzorek nemá tak vysokou hodnotu, ale dovozce koberců vyrobí vzorky při zařazení koberců na trh a dodatečná výroba je téměř nerealizovatelná.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek