Masivní dubová podlaha ESCO KOLONIAL

ESCO-Kolonial-Kouřová-bílá
Masivní dubová podlaha Kolonial od českého výrobce ESCO se vyznačují strukturovanýmcz povrchem, který dodává dřevěné podlaze třetí rozměr. Suky jsou tmeleny a můžete si vybrat ze tří odstínů tmele. Finální úprava prken je provedena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžete ze široké škály odstínů, šířek a délek prken.
 
Kolekce Kolonial je nejoblíbenější řadou v nabídce ESCO.
 
Kolonial je vyráběn na zakázku a je nutné dohodnout si prostřednictvím dotazníku provedení, odstín, rozměr, cenu, termín dodání a způsob platby.
1.889 Kč
Cena celkem včetně DPH
Původní cena
1.988 Kč
Ušetříte
99 Kč
Dostupnost
Do 28 dnů
Na skladě
0 m2
Množství celkem
Objednací kód:
DPKOLO20029
Provedení
Plovoucí
Tloušťka
20 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy
0 mm
Délka v mm
2800 mm
Šířka v mm
185 mm
Vhodnost podlahového topení
ANO
Kategorie dřevěné podlahy
Masivní
Do vlhka
NE
Značka
  • Detailní popis
esco
Masivní dřevěné podlahy od výrobce ESCO jsou vhodné pro podlahové topení.logo-ESCO
 
trendline_logoMasivní podlahy Kolonial jsou opatřeny perem a drážkou po celém obvodu a mikrofází 2V.Kvalita-ABC-dub-rustikalni4
 
Jsou vyráběny v kvalitách:
A+  Elegance, A Superb, ABC Original
 
 Technické informace  
 Celková tloušťka 14 nebo 20 mm
 Rozměry 1700-2800 x 150-185 mm
  1700-2800 x 150 mm
Masivní ESCO dřevěná podlaha
 
esco-masiv
Masivní dřevěné podlahy Kolonial od společnosti ESCO se vyrábějí v odstínech:
 
Gotik  Kouřová bílá  Lehce kouřová  Naturel  Přírodní bílá  Šedá 2012  Basecoat
Vzhledem k tomu, že ESCO podlahy jsou vyráběny na zakázku, je nutné se předem informovat prostřednictvím připojeného dotazníku na produkt.
Dotaz na zboží na zakázku
Dotaz na produkt na zakázku ESCO Kolonial masiv
Formulář pro dotaz na daný produkt.
Do dotazu uveďte prosím Provedení, Rozměr a požadovaný odstín, abychom mohli co nejrychleji zajistit odpověď na Váš dotaz.
 *
Provedení
Kvalita
Tloušťka [mm]
Šířka [mm]
Délka [mm]
Odstín
 *
Vaše kontaktní údaje budou použity pouze pro nacenění zboží.
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Podlahy ESCO musí být na stavbu, pokud splňuje stavební připravenost dodány s dostatečným předstihem, aby došlo k dostatečné aklimatizaci, tzv. rovnovážného stavu dřeva, v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Dodání na stavbu by mělo být minimálně týden před pokládkou.
 
Celoplošné lepení podlahy
Pokud je podlaha celoplošně lepená doporučujeme použít PU-lepidlo PROFESSIONAL 9500+ . Zvolíme směr pokládky a pokládá se od vzdálenější strany od vchodu. Lepidlo se nanáší na podklad tak, aby došlo celoplošnému přilepení podlahy. V případě pokládání podlahy systém pero-drážka je možno použít pro dokonalejší styk jednotlivých lamel stahováky. Nikdy nesmí být lepena podlaha souběžně k podkladu a ve spoji. Po položení podlahy podlahu vyčistíme. Po přischnutí podlahy vyjmeme klínky okolo stěn a podlahu olištujeme. Podlahu je možno zatěžovat pod 24 hodinách.
 
Pokládání podlahy plovoucím způsobem
V případě pokládání podlah plovoucím způsobem, musí být dodrženy předepsané dilatační spáry a podlaha nesmí být nikde spojena s podkladem. Prahy a přechody musí být upraveny tak, aby byla zachována dilatační spára. Dilatační spára se počítá na 1 m podlahy 2 mm spára. Po 8 m podlahy by měla být plovoucí podlaha rozdělena dilatační spárou. Pokud budete pokládat větší plochu a budete požadovat podlahu beze spáry je nutno provést celoplošné lepení podlahy. Podlahu pokládáme na folii a vhodnou podložku, tzv. kročejovou izolaci. Pokud je podlaha lepena systémem pero-drážka použijeme disperzní lepidlo. Po položení podlahy vyjmeme klínky okolo stěn a podlahu olištujeme. Podlahu je možno zatěžovat pod 24 hodinách. Podlahu se zámkovým spojem je možno
zatěžovat okamžitě.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek