Třívrstvá dubová podlaha ESCO KOLONIAL

ESCO-lehce-kouřová
Třívrstvá dubová podlaha Kolonial od českého výrobce ESCO se vyznačují strukturovanýmcz povrchem, který dodává dřevěné podlaze třetí rozměr. Suky jsou tmeleny a můžete si vybrat ze tří odstínů tmele. Finální úprava prken je provedena tvrdým voskovým olejem OSMO. Vybrat si můžete ze široké škály odstínů, šířek a délek prken.
 
Kolekce Kolonial je nejoblíbenější řadou v nabídce ESCO.
 
Kolonial je vyráběn na zakázku a je nutné dohodnout si prostřednictvím dotazníku provedení, odstín, rozměr, cenu, termín dodání a způsob platby.
1.955 Kč
Cena celkem včetně DPH
Původní cena
2.058 Kč
Ušetříte
103 Kč
Dostupnost
Do 28 dnů
Na skladě
0 m2
Množství celkem
Objednací kód:
3VKOLO001
Provedení
Plovoucí
Tloušťka
15 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy
4 mm
Délka v mm
1870 mm
Šířka v mm
190 mm
Vhodnost podlahového topení
ANO
Kategorie dřevěné podlahy
Třívrstvé
Do vlhka
NE
Značka
  • Detailní popis
esco
Třívrstvé dřevěné podlahy od výrobce ESCO jsou vhodné pro podlahové topení a mají stabilní konstrukci. Třívrstvélogo-esco.png podlahy ESCO jsou nerozeznatelné od masivních dubových podlah. Nášlapná vrstva je vyrobena z masivních dubových podlah.
 
trendline_logoTřívrstvé podlahy Kolonial jsou opatřeny perem a drážkou po celém obvodu a mikrofází 2V.Kvalita-ABC-dub-rustikalni4
 
Jsou vyráběny v kvalitách:
A+  Elegance, A Superb, ABC Original
 
 Technické informace  
 Celková tloušťka 15 nebo 14 mm
 Tloušťka nášlapné vrstvy 4 nebo 3 mm
 Rozměry 1800-2400 x 175-190 mm
  1870 x 190 mm
Třívrstvá ESCO podlaha
 
esco-3vrstve
Třívrstvé dřevěné podlahy Kolonial od společnosti ESCO se vyrábějí v odstínech:
 
Gotik  Kouřová bílá  Lehce kouřová  Naturel  Přírodní bílá  Šedá 2012  Basecoat
Vzhledem k tomu, že ESCO podlahy jsou vyráběny na zakázku, je nutné se předem informovat prostřednictvím připojeného dotazníku na produkt.
Dotaz na zboží na zakázku
Dotaz na produkt na zakázku ESCO Kolonial třívrstvé
Formulář pro dotaz na daný produkt.
Do dotazu uveďte prosím Provedení, Rozměr a požadovaný odstín, abychom mohli co nejrychleji zajistit odpověď na Váš dotaz.
 *
Provedení
Kvalita
Tloušťka [mm]
Šířka [mm]
Délka [mm]
Odstín
 *
Vaše kontaktní údaje budou použity pouze pro nacenění zboží.
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Podlahy ESCO musí být na stavbu, pokud splňuje stavební připravenost dodány s dostatečným předstihem, aby došlo k dostatečné aklimatizaci, tzv. rovnovážného stavu dřeva, v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Dodání na stavbu by mělo být minimálně týden před pokládkou.
 
Celoplošné lepení podlahy
Pokud je podlaha celoplošně lepená doporučujeme použít PU-lepidlo PROFESSIONAL 9500+ . Zvolíme směr pokládky a pokládá se od vzdálenější strany od vchodu. Lepidlo se nanáší na podklad tak, aby došlo celoplošnému přilepení podlahy. V případě pokládání podlahy systém pero-drážka je možno použít pro dokonalejší styk jednotlivých lamel stahováky. Nikdy nesmí být lepena podlaha souběžně k podkladu a ve spoji. Po položení podlahy podlahu vyčistíme. Po přischnutí podlahy vyjmeme klínky okolo stěn a podlahu olištujeme. Podlahu je možno zatěžovat pod 24 hodinách.
 
Pokládání podlahy plovoucím způsobem
V případě pokládání podlah plovoucím způsobem, musí být dodrženy předepsané dilatační spáry a podlaha nesmí být nikde spojena s podkladem. Prahy a přechody musí být upraveny tak, aby byla zachována dilatační spára. Dilatační spára se počítá na 1 m podlahy 2 mm spára. Po 8 m podlahy by měla být plovoucí podlaha rozdělena dilatační spárou. Pokud budete pokládat větší plochu a budete požadovat podlahu beze spáry je nutno provést celoplošné lepení podlahy. Podlahu pokládáme na folii a vhodnou podložku, tzv. kročejovou izolaci. Pokud je podlaha lepena systémem pero-drážka použijeme disperzní lepidlo. Po položení podlahy vyjmeme klínky okolo stěn a podlahu olištujeme. Podlahu je možno zatěžovat pod 24 hodinách. Podlahu se zámkovým spojem je možno
zatěžovat okamžitě.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek