Plovoucí podlahy (laminátové)

Laminátové podlahy jsou dokonalou napodobeninou podlah dřevěných, kameninových Konstrukce podlahy plovoucí EGGERa nebo dlažby. Laminátové podlahy jsou řazeny do kategorie plovoucích podlah. Nespornou výhodou laminátových podlah je jejich tvrdost a především cenová dostupnost.
 
Laminátové podlahy jsou určeny především do obývacích pokojů, chodeb a dalších obytných častí domů. Většinou se nedoporučuje použití této podlahové krytiny do koupelen, kuchyní a prostor, kde hrozí kontakt s vodou nebo vlhkem. Působení vody na laminátovou podlahu způsobí tzv. nabobtnání materiálu a jeho nenávratnému poškození.
 
Výjimku tvoří zatím pouze laminátové podlahy společnosti EGGER s použitou technologií AQUA+. Tyto laminátové podlahy jsou 5násobně odolnější proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. V novém designu tak můžete mít podlahu i do vaší koupelny.
 
Je zapotřebí se při volbě podlahy zaměřit nejen na její cenu, ale i na rozhodující hodnoty, kterými je především odolnost podlahy při zatížení .
 
Laminátové podlahy se nelepí. U některých druhů nemusíte použít ani podkladovou paropropustnou fólii, protože ji laminátová podlaha již obsahuje. Jednotlivé díly se spojují pomocí tzv. zámků, které zjednodušují samotnou pokládku, jak je patrné třeba u produktů společnosti EGGER. Mezeru u zdi zakryjete pomocí soklové podlahové lišty. Laminátová podlaha je po pokládce okamžitě zatěžovatelná.
 
Při výpočtu potřebného množství podlahoviny, je nutné přidat minimálně 5% na prořez.
 
 
V naší nabídce naleznete produkty rakouské společnosti Egger. Jedná se o plovoucí laminátové podlahy, v kolekcích pro rok 2015 - 2017. Tyto produkty byly pro náš trh uvolněny v listopadu 2014.
 
 
Na našem internetovém obchodu naleznete známe podlahy QUICK STEP, které pro trh vyrábí belgická společnost UNILIN. Tyto podlahy patří mezi špičku na našem trhu.
 
Při údržbě laminátových podlah není nutné používat leštidla. Podlahu stačí jednoduše ošetřit vlhkým mopem.
 
video
 
 
Návod jak položit laminátovou podlahu (plovoucí) naleznete zde.
 
 
 
Nápověda
 
Zde Vám doporučíme, jak si nastavit filtry pro výběr podlahy.
 
 
Egger   quick_step
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
  • © 2014-2021 Bopo.cz s.r.o. | Bohatý výběr podlah | Praha, Brno, Plzeň
  • Mapa stránek