Marmoleum jako plovoucí podlaha
8. 12. 2015
logo_forboJako novinku našeho e-shopu uvádíme Marmoleum® Click od nizozemského výrobce Forbo Flooringnl Systems, který patří do švýcarské skupiny Forbo Group.ch
 

Marmoleum Click

Marmoleum® je přírodní linoleum, které je vyrobeno z  pryskyřice , lněného oleje, dřevité nebo korkové moučky, juty, vápence a přírodních barviv. Marmoleum® Click je vlastně Marmoleum nanesené na voděodolné HDF desce. Rubová strana HDF desky je opatřena korkovou vrstvou, která zvyšuje izolační vlastnosti podlahy a taktéž zvyšuje kročejový komfort. Marmoleum® Click je vyráběno v lamelách nebo čtvercích. Jednotlivé lamely a čtverce jsou opatřeny zámkovým systémem a lze je navzájem kombinovat. Kombinací rozměrů lamel a kombinací 21 odstínů můžete na podlaze vytvořit vzory dle svých představ.

Technická specifikace Marmoleum Click

Tato kolekce je na našem e-shopu dostupná  ve třídě zátěže 23 pro bytové prostory - namáhání Vysoké a ve třídě zátěže 32 pro komerční a veřejné prostory - namáhání STŘEDNÍ.
 
 Technické informace  
 Celková tloušťka 9,8 mm
    Tloušťka vrstvy Marmolea 2,0 mm
    HDF deska 6,8 mm
    Rubová vrstva korek 1 mm
 Rozměr lamely 30 x 30 nebo 90 cm
 Množství v balení 0,63 m2 nebo 1,89 m2
 Třída zatížení 23/32
 
 Zátěžová třída 23 pro bytové prostory - namáhání VYSOKÉ  zátěžová třída 32 pro komerční a veřejné prostory - namáhání STŘEDNÍ
 
 Výrobek je možné použít i na povrchy se zabudovaným podlahovým vytápění.   Třída protiskluznosti DS  Barevná stálost                
 
 Použití kolečkových židlí stálé  Ohnivzdornost a reakce na oheň v souladu s EN 13501-1 třída CfI/s1  Antistatické 
  
Bohatý výběr podlah
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.