Koberce neobsahující alergeny
21. 3. 2017

Certifikované koberce bez alergenů

Vzhledem k tomu, že v dnešní době je velká část populace alergická, vytvořili jsme na našem e-shopu novou kategorii koberců. V kategorii s názvem Koberce bez alergenů jsou umístěny koberce, které jsou certifikovány německou akreditační komisí TÜV NORD a která potvrzuje vhodnost koberců pro alergiky. Tyto koberce mají v detailním popisu zobrazeno logo akreditační komise TÜV NORD.
Certifikát TÜV NORD - výrobek neobsahuje alergeny

Ověření vlastností koberců

Do detailního popisu jsme také umístili certifikát a odkaz na PRODIS (PRODuct Information System), který shromažďuje základní informace o vlastnostech koberců. PRODIS mimo jiné zahrnuje i certifikát GUT (Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichboden e.V.) - test produktu na obsah chemikálií a uvolňované emise.
 
Certifikát  evropského informačního systému výrobců koberců - na web zadejte REG.NR
 
Pokud chcete získat detailní informace o produktu, použijte odkaz, který je nastaven na obrázku certifikátu PRODIS, a zadejte na webu číslo licence, které je na certifikátu PRODIS. Každý koberec má své licenční číslo.

Splnění ČSN

Mezi uvedenými certifikáty v detailním popisu produktu je i certifikát evropské normy EN 14041 a EN 1307 pro každý typ koberce. Českou verzí jsou ČSN EN 14041ČSN EN 1307.
Splněna evropská norma EN14041 a EN1307
 
 
Bohatý výběr podlah
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.